" DC Liga Super-Pets: Wielka psota" (Wydawnictwo EGMONT)

Komiksy i powieści graficzne nieustannie się rozwijają. Choć nie jestem największą fanką tego typu książek, to z zainteresowaniem przyglądam się zachodzących w nich zmianom. A zmiany są ogromne. Komiksy przestały być jedynie książkami dla tych, którzy nie lubią czytać i szukają krótkich form, w których ilustracje dominują nad tekstem. Dziś komiksy i powieści graficzne to bardzo interesujące historie, które zainteresują znacznie szersze grono czytelników.

DC Liga Super-Pets: Wielka psota to gratka dla wszystkich miłośników superbohaterów. W tej książce spotkają nie tylko dobrze sobie znanych bohaterów takich jak Batman, Superman i Wonder Woman. Główni bohaterowie tego komiksu są nieco inni. Najczęściej mają cztery nogi, wielu z nich ma ogon, a ich ciała pokryte są futrem. Tak, bohaterami tego komiksu są zwierzęta! Podopieczni superbohaterów sami mają niezwykłe moce, dużo energii i chęć ratowania świata. Co będą robić? Z kim będą walczyć? Ich przeciwnikiem będzie Mister Mxyzptik. Chochlik i siewca chaosu. Super-Pets będą musieli zjednoczyć siły. Inaczej losy świata staną pod znakiem zapytania!Twórcy komiksu DC Liga Super-Pets: Wielka psota umiejętnie zbudowali napięcie. Historia, którą przedstawili jest naprawdę interesująca i emocjonująca. Kto po nią sięgnie, będzie ją czytał z wypiekami na twarzy. Zwierzęcy superbohaterowie są bardzo różni. Od psa (a nawet psów) przez żółwia i wiewiórkę, aż po malutką świnkę morską. Wszyscy okazują się dzielni, pomysłowi i bardzo odważni. My, oczywiście, największą sympatią zapałałyśmy do świnki morskiej. Wy, być może polubicie zupełnie inną postać. Na koniec jeszcze jedna ważna informacja. Od dziś na kinowych ekranach możecie obejrzeć film DC Liga Super-Pets. Ten komiks nie jest książkową wersją filmowej historii. Akcja komiksu rozpoczyna się po zakończeniu filmowej opowieści, więc możecie je czytać i oglądać niezależnie od siebie. Czyli macie szansę na podwójną dawkę dobrej zabawy!
 

Te i inne komiksy 

znajdziecie na


https://egmont.pl/

Komentarze

 1. Uwielbiałam komiksy, jako dziecko. Nie miałam pojęcia, że teraz ich oferta jest taka bogata. To świetna informacja :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Moje dziecko jeszcze nie wie co to komiksy. Musze jakiś wybrac dla niego

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ładne ilustracje, napewno zwrócą uwagę nie jednego dziecka i chętnie spędzi czas z komiksem

  OdpowiedzUsuń
 4. czerwonafilizanka23 lipca 2022 02:43

  Super że ta publikacja gwarantuje świetną zabawę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne ilustracje. Przyjemnie będzie się czytało

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz