"Nasz magiczne Encanto" - film dla całej rodziny

Lato nie sprzyja oglądaniu filmów. Długie i ciepłe dni chętniej spędzamy na zewnątrz niż w domach. Mimo to przychodzę dziś do Was z filmem. Jestem przekonana, że ekstremalne upały, które towarzyszą nam w tym tygodniu sprawią, że wielu z nas będzie chciało zaszyć się w czterech ścianach i w cieniu i chłodzie przeczekać te gorące dni. Może ktoś z Was będzie chciał w tym czasie nadrobić zaległości filmowe? Jeśli tak, to mam dla Was propozycję nie do odrzucenia.

Nasze magiczne Encanto miało swoją premierę w 2021 roku. Twórcy filmu zabierają widzów w podróż do Kolumbii. Tam mieszka rodzina Madrigal. Jej członkowie posiadają niezwykłe zdolności. Każdy ma jakiś wyjątkowy dar. Jedni rozmawiają ze zwierzętami, inni mają nadludzką siłę, jeszcze inni leczą choroby. Wszyscy czymś się wyróżniają. Wszyscy, oprócz Mirabel. Główna bohaterka tego filmu nie ma żadnej magicznej mocy. Niby nikt głośno jej nie krytykuje, nikt nie wyrzuca z rodzinnego grona, ale czuć panujące między nimi napięcie. Mirabel też czuje się z tym źle. Wydaje jej się, że jest gorsza od innych, że nie spełniła pokładanych w niej nadziei. Los miał jednak na nią zupełnie inny plan. Kiedy Encanto staje w obliczu zagrożenia, uratować może je właśnie Mirabel. Ale czy starczy jej sił, odwagi i determinacji?

Filmy animowane kojarzą się z filmami dla najmłodszych widzów. Całkiem słusznie, bo to przecież oni są głównym adresatami tych produkcji. Ale od kilkunastu lat w każdym z takich filmów znaleźć można również wątki, dialogi i sytuacje, które zainteresują również starszych widzów. Nasze magiczne Encanto to kolejny z takich filmów. Zainteresuje widzów w każdym wieku. Niesie ze sobą mądre przesłanie, uczy, że nigdy nie można się poddawać i, że każdy ma w sobie coś wyjątkowego. Ciekawa historia i miła dla oka animacja łączy się z wieloma wpadającymi w ucho piosenkami i świetną muzyką. Dla naszej rodziny jego oglądanie było wielką przyjemnością. Wam, jeśli tej historii jeszcze nie znacie, gorąco ją polecamy. Zwłaszcza, że niedawno film ukazał się na DVD i można go obejrzeć w domowym zaciszu!

 

Za możliwość obejrzenia filmu 

dziękujemy


http://www.galapagos.com.pl/

Komentarze

  1. Ciekawa propozycja. Dobrze, że film niesie ze sobą mądre przesłanie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Gdy najdzie mnie ochota chętnie skuszę się na ten film.

    OdpowiedzUsuń
  3. Zachęcę moją podopieczną do mini seansu filmowego, klimaty w sam raz dla niej. :) Izabela

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz