Projektuj z AMEET

Nie wiem po kim (bo na pewno nie po mnie), Tosia uwielbia prace plastyczne. Rysowanie, wyklejanie, malowanie to rzeczy, które mogłaby robić cały czas. Do szkoły często zabierała ze sobą kolorowanki albo zeszyty kreatywne i poświęcała im każdą wolną chwilę w świetlicy albo podczas przerw. Sprawia jej to dużą frajdę, więc regularnie kupujemy jej nowe tytuły, w których może wykorzystać swoje artystyczne pasje. A ponieważ właśnie rozpoczęły się wakacje, wyposażyliśmy ją w sporą kolekcję nowości.


Naszą uwagę zwróciły książeczki z dobrze znanego nam (i Tosi) wydawnictwa AMEET. Przygotowane przez nie nowości doskonale wpasowały się w zamiłowanie Tosi do po pierwsze projektowania, po drugie księżniczek. Kiedy tylko książki dotarły do naszego domu Tosia przebierała niecierpliwie nogami, żeby móc zacząć się z nimi bawić. A kiedy już zaczęła nie można było jej od nich oderwać. Wśród nowości wydawnictwa AMEET Tosia znalazła:
 • Notesy Projektantki
 • Ubrania do Kalkowania
 • Ubieranki Naklejanki
 • Przebieranki z Naklejkami
Mojemu dziecku spodobały się wszystkie, ale najwięcej emocji wzbudziły chyba Ubrania do kalkowania. Przede wszystkim dlatego, że Tosia nie do końca wierzyła w magiczną moc kalki i długo zastanawiała się po co ma coś na niej rysować. Kiedy w końcu narysowała i zrozumiała zasadę działania kalki była zachwycona i nie mogła przestać się nią bawić. 


Bardzo dużo czasu spędziła (i spędza nadal) nad Notesami projektantki. To połączenie kolorowanki i szablonów, które można ozdabiać według własnej wyobraźni. Sama chciałam się nimi pobawić, ale dziecko skutecznie mnie od nich odcięło;) Ubieranki naklejanki i Przebieranki z naklejkami spodobają się przedszkolakom. Naklejki można wielokrotnie przyklejać i odklejać, więc zabawa z nimi w zasadzie się nie kończy!

Wszystkie te zeszyty kreatywne to doskonała propozycja na trwające wakacje. Ze względu na nieduży format łatwo będzie je ze sobą zabrać na wycieczkę albo wakacyjny wyjazd. Sprawdzą się również w czasie niepogody albo wtedy, kiedy dzieci potrzebują chwili wytchnienia. Myślę, że wszystkim miłośniczkom projektowania, rysowania i księżniczek propozycje od AMEET przypadną do gustu.

Cieszę się, że na rynku wydawniczym dostępnych jest tak wiele publikacji, które wspierają kreatywność Tosi. Widzimy, że rysowanie sprawia jej ogromną radość, a tego typu książki to dla niej szansa na rozwijanie umiejętności manualnych. Jednocześnie rozwija się oczywiście jej kreatywność, musi przecież wymyślać kolejne projekty. Przede wszystkim jednak miło spędza czas!


Te i inne książki znajdziecie


Komentarze

 1. Ja tez jako mała dziewczynka uwielbiałam malowanki, to świetny czas na zajęcie dziecka :)

  OdpowiedzUsuń
 2. tego typu ksiazeczki moja córeczka kocha miłością absolutną, choć ma dopiero 4 latka :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiałam tego typu książeczki, gdy byłam mała! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne książeczki, idealne dla każdej dziewczynki :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wow,ale super! Coś czuję, że córka szybko się w nich zakocha.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ostatnio córka coś wspominałą, że chciałaby włąśnie takie książeczki :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo mi się podobają te książeczki. Sama chętnie bym coś zaprojektowała ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Kiedy bylam mala tez zdarzalo mi się projektować stroje dla lalek - i szkoda, że wówczas nie miałam pod ręką takich świetnych książeczek.

  OdpowiedzUsuń
 9. My też lubimy prace plastyczne, kolorowanki. A jak są jeszcze z ulubionymi bohaterami, to już w ogóle super :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Jako dziewczynka oszalałabym ze szczęścia na widok tych rzeczy :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Super książeczki dla dziewczynek. Myślę, że każda dziewczynka byłaby z takich zadowolona.

  OdpowiedzUsuń
 12. Wszystkie spodobały by się mojej Karinie

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz